Депозитні програми

Курси обміну готівкової валюти   ( на 14.06.2016 )

  Купівля Продаж
USD 24.30 25.20
EUR 27.20 28.50
RUB ------ ------

03.11.2015р. Повідомлення про проведення позачергових загальних зборів акціонерів ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КЛАСИКБАНК»

          Повідомляємо, що 10 грудня 2015 р. о 14.00 годині відбудуться позачергові загальні збори акціонерів ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КЛАСИКБАНК» з наступним порядком денним:        

1. Обрання голови та секретаря Загальних зборів акціонерів ПАТ «КЛАСИКБАНК», встановлення кількісного складу та обрання членів лічильної комісії.

2. Встановлення порядку проведення Загальних зборів акціонерів.

3. Про збільшення розміру статутного капіталу ПАТ «КЛАСИКБАНК» шляхом приватного розміщення додаткових акцій існуючої номінальної вартості за рахунок додаткових внесків.

4. Про приватне розміщення акцій ПАТ «КЛАСИКБАНК» та визначення переліку осіб, які є учасниками такого розміщення.

5. Про визначення уповноваженого органу ПАТ «КЛАСИКБАНК», якому надаються повноваження щодо прийняття рішення та вчинення дій, пов’язаних з приватним розміщенням акцій ПАТ «КЛАСИКБАНК».

6. Про визначення уповноважених осіб ПАТ «КЛАСИКБАНК», яким надаються повноваження щодо вчинення дій, пов’язаних з приватним розміщенням акцій ПАТ «КЛАСИКБАНК».

Збори відбудуться за адресою: 49000, Україна, місто Дніпропетровськ, вулиця Комсомольська, будинок 62, нежитлове приміщення №17, приміщення головного офісу Банку.

Реєстрація акціонерів буде проводитись 10 грудня 2015 р. з 13-00 до 13-45 години. за місцем проведення загальних зборів.

Дата складення переліку акціонерів, які мають бути повідомлені про проведення загальних зборів – 04 листопада 2015 р.

Дата складення переліку акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах – станом на 24 годину 04 грудня 2015 р.

Акціонерам при собі мати документ, що посвідчує особу. Уповноваженим представникам акціонерів необхідно мати довіреність, оформлену відповідно до чинного законодавства, та документ, що посвідчує особу.

Акціонери можуть ознайомиться з документами, необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного, а також з проектами рішень з питань порядку денного у Заступника Голови Правління - Відповідального працівника за здійснення фінансового моніторингу Потапова Сергія Олександровича у робочі дні, робочий час та в день проведення загальних зборів у місці їх проведення за адресою: 49000, Україна, місто Дніпропетровськ, вулиця Комсомольська, будинок 62, нежитлове приміщення №17, приміщення головного офісу Банку.

 

Спостережна рада ПАТ «КЛАСИКБАНК»

бесплатно скачать софт без регистрации скачать фильмы качественные шаблоны dle 9.6 бесплатно