Депозитні програми

Курси обміну готівкової валюти   ( на 14.06.2016 )

  Купівля Продаж
USD 24.30 25.20
EUR 27.20 28.50
RUB ------ ------

15.05.2015р. Повідомлення про проведення позачергових загальних зборів акціонерів ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КЛАСИКБАНК»

         Повідомляємо, що 25 червня 2015 р. о 14.00 годині відбудуться позачергові загальні збори акціонерів ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КЛАСИКБАНК» з наступним порядком денним:        

1. Обрання голови та секретаря Загальних зборів акціонерів ПАТ «КЛАСИКБАНК», встановлення кількісного складу та обрання членів лічильної комісії.

2. Встановлення порядку проведення Загальних зборів акціонерів.

3. Про припинення повноважень Голови та членів Спостережної ради ПАТ «КЛАСИКБАНК» (її попереднього складу).

4. Про обрання Голови та членів Спостережної ради ПАТ «КЛАСИКБАНК».

5. Затвердження умов договорів, що укладатимуться з Головою та членами Спостережної ради, встановлення розміру їх винагороди, обрання особи, яка уповноважується на підписання договорів з членами Спостережної ради ПАТ «КЛАСИКБАНК».

Збори відбудуться за адресою: 49000, Україна, місто Дніпропетровськ, вулиця Комсомольська, будинок 62, нежитлове приміщення №17, приміщення головного офісу Банку.

Реєстрація акціонерів буде проводитись 25 червня 2015 р. з 13-00 до 13-45 за місцем проведення загальних зборів.

Дата складення переліку акціонерів, які мають бути повідомлені про проведення загальних зборів – 18 травня 2015 р.

Дата складення переліку акціонерів, які мають право на участь у загальних  зборах – станом на 24 годину 19 червня 2015 р.

Акціонерам при собі мати документ, що посвідчує особу. Уповноваженим представникам акціонерів необхідно мати довіреність, оформлену відповідно до чинного законодавства, та документ, що посвідчує особу.

Акціонери можуть ознайомиться з документами, необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного, а також з проектами рішень з питань порядку денного у Заступника Голови Правління - Відповідального працівника за здійснення фінансового моніторингу Потапова Сергія Олександровича у робочі дні, робочий час та в день проведення загальних зборів у місці їх проведення за адресою: 49000, Україна, місто Дніпропетровськ, вулиця Комсомольська, будинок 62, нежитлове приміщення №17, приміщення головного офісу Банку.

 

Спостережна рада ПАТ «КЛАСИКБАНК»

бесплатно скачать софт без регистрации скачать фильмы качественные шаблоны dle 9.6 бесплатно